ODALAR

   

İzmir’in eşsiz Kordon’unda yer alan otelimiz 23 Standart, 2 Superior, 3 Family Suite, 1 Executive Suite, 1 Deluxe Suite, 1 Grand Suite olmak üzere toplam 31 oda ile hizmet vermektedir.Standart Oda

Genişlikleri 26 ila 34 m2 arası değişen odalarımızdır. Şehir manzaralı, kısmi deniz manzaralı ve doğrudan deniz manzaralı versiyonları bulunan standart odalarımızda french, twin ve yuvarlak yatak alternatifleri vardır. Odalarımızda iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır. Standart odalarımızda aynalı tavan özelliği bulunmaktadır.
Superior Oda

51 m2 genişliğinde, tümü doğrudan eşsiz Körfez ve Kordon manzarasına sahip odalarımızdır. French yatak ve oturma grubu bulundurmaktadır. Odalarımızda iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır. Superior odalarımızda aynalı tavan özelliği bulunmaktadır.
Family Suite

Özellikle aileler ve kalabalık konaklamalar için ideal olan 77 m2’lik Family Suite, biri doğrudan deniz manzaralı, diğeri otel iç alanı (atrium) manzaralı iki ayrı yatak odasından ve ortak bir oturma odasından oluşmaktadır. Ara kapılarla birbirinden bağımsız kullanılabilen yatak odalarının kendilerine ait ayrı banyoları bulunmaktadır. Her iki yatak odasında da çift kişilik french yatak vardır. Deniz manzaralı oda banyosunda jakuzi de içeren süitin her odasında iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır. Family Suite odalarımızda aynalı tavan özelliği bulunmaktadır.
Executive Suite

French yataklı, şehir manzaralı ve 53 m2 olan süitimizde ayrı yatak ve oturma bölümleri, banyoda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Süitimizde iki ayrı iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki süit ile paylaşılan terasta ise kullanımınız için bir oturma alanı vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri ikramımızdır.
Deluxe Suite

French yataklı, 53 m2’lik süitimizde yatak ve oturma bölümlerinin ikisi de tamamen deniz manzaralıdır. Banyoda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Süitimizde iki ayrı iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki süit ile paylaşılan terasta ise muhteşem manzaranın keyfine varmanız için süitinize özel bir oturma köşesi vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri ikramımızdır.
Grand Suite

Otelimizin en geniş ve en muhteşem manzaralı odası olan 85 m2’lik süitimiz İzmir Körfezi’nin harikulade gün batımlarına ev sahipliği yapmaktadır. French yataklı, direkt deniz manzaralı uyuma bölümü, oturma odası ve yemek kısmından oluşmaktadır. Geniş banyosunda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Süitimizde, hem yatak hem oturma bölümlerinde iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, deniz manzarasına hakim bir çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki süit ile paylaşılan terasta, deniz havası alabilmeniz ve günbatımı renklerinin keyfine varmanız için size özel bir oturma köşesi vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri ikramımızdır.


Rezervasyonlarınız için:

Tel : 0232 482 11 11

reservation@keyhotel.com


 
 
  © KEY Hotel 2011-2019. KEY Hotel bir E. Özgörkey Group kuruluşudur.