ODALAR

   

İzmir’in Kordonboyu’nda yer alan otelimiz 23 Standart, 5 Superior, 1 Executive Suite, 1 Deluxe Suite, 1 Grand Suite olmak üzere toplam 31 oda ile hizmet vermektedir.

Standart Oda
Genişlikleri 26 ila 40 m2 arası değişen odalarımızdır. Şehir veya kısmi deniz manzaralı standart odalarımızda french, twin ve yuvarlak yatak alternatifleri vardır. Odalarımızda iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Superior Oda
Genişlikleri 40 ila 51 m2 arası değişen, tümü doğrudan eşsiz Körfez ve Kordonboyu manzarasına sahip odalarımızdır. French ve twin yatak alternatifleri mevcuttur. Odalarımızda iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Bu kategorideki tüm odalarımızda oturma grupları olup, köşe odalarda oturma grubu ayrı bir oda şeklindedir. Bu köşe odaların banyolarında duşun yanısıra jakuzi küvet de vardır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirimize ikramımızdır.

Executive Suite
French yataklı, şehir manzaralı ve 53 m2 olan suitimizde ayrı yatak ve oturma bölümleri, banyoda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Suitimizde iki ayrı iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki suit ile paylaşılan terasta ise kullanımınız için bir oturma alanı vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri size ikramımızdır.

Deluxe Suite
French yataklı, Körfez manzaralı ve 53 m2 olan suitimizde yatak ve oturma bölümlerinin ikisi de tamamen deniz manzaralıdır. Banyoda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Suitimizde iki ayrı iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki suit ile paylaşılan terasta ise muhteşem manzaranın keyfine varmanız için suitinize özel bir oturma köşesi vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri size ikramımızdır.

Grand Suite
Otelimizin en geniş ve en muhteşem manzaralı odası olan suitimiz 85 m2 olup İzmir Körfezi’nin harikulade gün batımlarına ev sahipliği yapmaktadır. French yataklı, direkt deniz manzaralı uyuma bölümü, oturma odası ve yemek kısmından oluşmaktadır. Geniş banyosunda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Bu banyoda eşsiz Körfez manzarasına karşı Rainmaker ile duş yapmanın keyfi anlatılmaz, yaşanmalıdır! Suitimizde, hem yatak hem oturma bölümlerinde iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, deniz manzarasına hakim bir çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki suit ile paylaşılan terasta, deniz havası alabilmeniz ve günbatımı renklerinin keyfine varmanız için size özel bir oturma köşesi vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri size ikramımızdır.


Rezervasyonlarınız için:

Tel : 0232 482 11 11

reservation@keyhotel.com


 
 
  © KEY Hotel 2011-2019. KEY Hotel bir E. Özgörkey Group kuruluşudur.