GASTRONOMİ

   
Kordonboyu’nun muhteşem gün batımı eşliğinde içkinizi yudumladıktan sonra, uluslararası mutfağın seçkin örneklerini tadabileceğiniz menümüz ve size en iyi şekilde hizmet verecek servis ekibimizle, yemek keyfiniz unutulmaz bir hatıraya dönüşecek.

Otelimizde kahvaltı açık büfe, öğle yemeği ve akşam yemeği À la Carte olarak beğeninize sunulmaktadır.

Uluslararası ve bölgesel üzümlerden derlenmiş, içinde en kaliteli markaları barındıran 250 şişelik şarap kavımızdan seçeceğiniz şarabınız eşliğinde Chef’imizin özel menüsünü tadabilirsiniz.

Konakladığınız süre boyunca kendinizi evinizde hissetmeniz için, menülerimizin dışında arzu ettiğiniz her türlü yemeği de Chef’imizle birlikte oluşturma özgürlüğüne sahip olacaksınız.

KEY Lobby Bar’da Lavazza kahve, kokteyl, içecek ve “snack” çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Keyifli bir sabah kahvesi buluşması veya iş çıkışı aperatif almak için sizleri otelimize bekliyoruz!

Yemek daveti ve toplantı organizasyonlarınız için, Chef’imizle beraber yaratabileceğiniz menüleri misafirlerinize, özel toplantı mekanlarımızda sunabilirsiniz. Bu şekilde önemli günler ve özel organizasyonlarınızda planlama, hazırlık ve servis ile ilgili bütün yükü üstünüzden alarak, sizin de bu davetlerden en az misafirleriniz kadar zevk almanızı sağlamaktan mutluluk duyarız.

Oda servisimiz 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Oda servisi menüsü dışında, restaurant menüsünü de odanızda bulabilir, buradan da yiyecek seçerek odanızın rahatlığında restaurantımızın lezzetli yemeklerini tadabilirsiniz.

Rezervasyonlarınız için:

Tel : 0232 482 11 11

reservation@keyhotel.com


 
 
  © KEY Hotel 2011-2019. KEY Hotel bir E. Özgörkey Group kuruluşudur.