TOPLANTI ve ETKİNLİKLER

   
Küçük, samimi ve özel yemekleriniz veya iş toplantılarınız için, 2 ila 24 kişi arası misafire hizmet verebilen, istenirse bir bütün, istenirse 3 ayrı kısım şeklinde kullanılabilen ‘VIP Salonu’muz idealdir.

Daha büyük davet ve toplantılarınız için ise ‘Balo Salonu’muzda size hizmet vermekteyiz..

‘Balo Salonu’muz tiyatro düzeninde 140 kişi, gala yemeği düzeninde ise 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Bu salonumuz; eğitim, toplantı, davet ve diğer organizasyonlarınızda kusursuz hizmet almanız için idealdir.

Her iki toplantı salonumuzda da 102 inch (2,5 mt.) büyüklüğünde ekrana sahip plazma televizyon, ses ve ışık sistemleri kullanımınız için sizi beklemekte...

Otelimizdeki teknolojik alt yapı, herhangi bir sebeple konaklamalı bir toplantı esnasında toplantıya bir süre katılamamanız halinde, salondaki sunumu odanızdan da takip edebilme imkanını size vermektedir.

Otelimizin deniz manzaralı 'Lounge' bölümünü kutlamalarınız, aile ve arkadaş toplantılarınız için rezerve edebilirsiniz. Modern oturma grubunun bulunduğu bölümde, yemek öncesi aperatifinizi alıp, davetlileriniz ile yemeğinizi yiyebilir ve yemek sonrası kahvenizi yudumlayarak misafirlerinizi evinizin konforunda ağırlayabilirsiniz.Rezervasyonlarınız için:

Tel : 0232 482 11 11

reservation@keyhotel.com
 
 
  © KEY Hotel 2011-2019. KEY Hotel bir E. Özgörkey Group kuruluşudur.